Kortárs képzőművészeti kiállításainkhoz kapcsolódó programok | Kiscelli Múzeum

Kortárs képzőművészeti kiállításainkhoz kapcsolódó programok

Felnőtt látogatóinkat szeretettel várjuk csoportos tárlatvezetésekre az állandó- és az időszaki kiállításainkban. A vezetésekre előzetes bejelentkezés szükséges a tervezett látogatás előtt legalább egy héttel a kapcsolat@kiscellimuzeum.hu email címen vagy a 250-0304-es telefonszámon keresztül. Időszaki kiállításainkhoz kapcsolódóan alkalmanként kurátori tárlatvezetéseket, ismeretterjesztő előadásokat és különleges programokat is szervezünk. Sikeres előadás-sorozatunk volt a Kortalan kedd, ahol muzeológus kollégáink tartottak műtárgybemutatóval egybekötött előadásokat saját kutatási területükhöz kapcsolódóan. Emellett a múzeum minden évben részt vesz a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozaton előadásokkal, tárlatvezetésekkel, koncertekkel és egyéb tematikus programokkal.

Aktuális eseményeink:

2017. július 12. 18 óra KURÁTORI TÁRLATVEZETÉS  a Hajnal János (1913-2010) Budapest-Róma című kiállításunkon